ماموریت حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان تعلیم و تربیت دانشگاهیان مشتاق و مومن به اسلام و انقلاب، بر پایه نظام اندیشه و علوم اسلامی، برای اثرگذاری در عرصه های جهاد علمی فرهنگی جهت تحقق اهداف دانشگاه اسلامی و تمدن اسلامی
"کلامــکــم نــور"

 

نظر اساتید در خصوص حوزه دانشجویی
 

نظر اساتید در مورد حوزه

استاد حجت‌ الاسلام و المسلمين قرائتي :

حدود 15-16 سال پيش، من به ذهنم افتاد كه بيايم يك حوزه كوچك درست كنيم، ولي خب خدا توفيقش رو به شمار داد(الحمدلله‌رب‌العالمين) در هر حال كار درستي است يعني من با 30 نفر مشورت كردم كه اين كار، كار درستي است. مي‌خوام يك حوزه علميه موقت باشد، فقط يك خورده بايد روي آن كار كنيم.


استاد حجت‌ الاسلام و المسلمين پناهيان :

حوزه هاي علوم اسلامي که براي دانشگاهيان طراحي شده و از سالها قبل بنده در جريان اين حرکت زيبا و ارزشمند بودم و کار مقدسي هم بوده، رسالتش اين است که بتواند دانشگاهيان را به سطح علومي که در حوزههاي علميه است نزديک کند و تعامل با سهولت بيشتري صورت گيرد. اگر يک معرفت ديني در دانشگاهها ارزش و جايگاه خاصي پيدا کند ، اينها هستند که آن ارزش و جايگاه را تشخيص مي دهند و اگر اين شد که يک زماني سره از ناسره تشخيص داده شود و بين حق و باطل تميز داده شود، باز همين دانشگاهياني که اهل علوم حوزوي هستند به اين کار مبادرت خواهند کرد .


استاد حجت‌ الاسلام و المسلمين خسروپناه :

ديندار كسي است كه چگونگي عمل كردن را براي رسيدن به سعادت بداند. حوزه علوم اسلامي دانشگاهيان يكي از مراكزي است كه از اساتيد فرهيخته،‌ برجسته و دين‌شناس بهره مي‌برد. لذا دانشجويان مي‌توانند براي شناخت دقيق دين از چنين مراكزي بهره‌مند شوند تا به دينداري حقيقي دست يابند.

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 3070 | بازدید امروز : 264 | کل بازدید : 1793495 | بازدیدکنندگان آنلاين : 1 | زمان بازدید : 3.76